Copyright © 2013 Çocuk Metal Ltd.
Designed and Powered by Medialife & Ata Bilişim
VİZYON
Sektöre liderlik eden, seçkin, sunduğu hizmet ve ürünlerle fark yaratarak, faaliyet gösterdiğimiz alanda markalaşarak öncü bir şirket haline gelmek..

MİSYON
Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşterilerimize mutluluk vermek, memnuniyetlerini en üst düzeye çıkarmak, güven veren kaliteli bir şirket inşa etmek, çevreye ve doğaya sorumluluğumuzu yerine getirmek, çalışanlarımızın tatmini ve moral değerini arttırmak.

TARİHÇE
Çocuk Metal LTD. 2000 yılında Mehmet ÇOCUK tarafından kuruldu. 2000 yılından bugüne de 'Komple Çözüm Merkezi' sloganı ile eviniz ve işyerinizde;

  • Alüminyum kapı,
  • Pencere,
  • Panjur,
  • Kompozit dış cephe kaplama,
  • Garaj kapıları,
  • Rolleg shutter çeşitleri ile fark yaratıyor.

Tecrübenin kaliteli hizmet anlayışına temel oluşturduğunun bilincinde olan firmamız, dünya standartlarına uygun, doğaya saygılı bir uygulama anlayışını benimsemiştir.  Çocuk Metal LTD. bu amacına ulaşmak için öncelikle ISO 9001:2008 yönetim standardını oluşturmak ve bunu firmanın tüm kademelerinde verimli ve istikrarlı bir şeklide uygulamaya koymak için çalışmaktadır.

Taahhüt altına aldığımız tüm projeleri, ileri teknoloji ve bilgi birikimi ile hizmete dönüştüren firmamız için öncelik müşterinin tüm ihtiyaçlarına zamanında ve eksiksiz olarak karşılık verebilmektedir. Özel sektörün hata kabul etmez anlayışına cevap verebilmek ve sunduğumuz hizmetin koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlaması temel amacımızdır.

Bu amaca yüksek kaliteli koşullarında eğitimli ve mutlu çalışanlar, mutlu müşteri ile ulaşabileceğimizin bilincinde olarak, standartlarımızı her gün yükselterek hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz..
Kurumsal

Kurumsal 
TR | ENG